fbpx
In: Novinky

Je známe aký dopad má módny priemysel na životné prostredie. Z toho dôvodu nám okrem kvalitnej potlače záleží i na kvalite a ekologickosti našich tričiek. Pánske i dámske tričká sú vyrobené podľa nášho vlastného návrhu spoločnosťou ADLER Czech, a. s.

Certifikácia tričiek ADLER

Táto spoločnosť sama ponúka viac ako 200 produktov vyrobených podľa najprísnejších kritérií.  Sú držiteľmi niekoľkých certifikátov ako je OEKO Tex či GOTS. Ako spoločnosti im záleží tiež na spoločenskej zodpovednosti. Z toho dôvodu spolupracujú len s dodávateľmi, ktorí sú nositeľmi certifikátu BSCI a WRAP.

Aby ste však lepšie rozumeli, čo spomínané certifikáty znamenajú, v skratke sme ich opísali.

OEKO Tex Standard 100

Predstavuje uznávanú pečať kvality pre textilný tovar. Tento tovar však musí byť vyrobený iba zo zdravotne vyhovujúcich a nezávadných materiálov. To ma za úlohu testovať nezávislý Európsky inštitút, ktorý výrobky testuje podľa štandardizovaných kritérií, tie limitujú používanie nebezpečných chemikálií pri výrobe. 

GOTS – Global Organic Textile Standard

GOTS stanovuje veľmi prísne pravidlá a smernice, ktoré sa zaoberajú všetkými výrobnými procesmi z ekologického i sociálneho reťazca spracovania organických textílií. Ide o celosvetovo uznávanú certifikáciu, kde produkty s týmto označením sa zaručene vyrábajú s ekologickou i sociálnou zodpovednosťou. Upravuje napríklad využívanie biologických vlákien, vylúčenie toxických a škodlivých látok pre ľudí i životné prostredie či zavedenie minimálnej mzdy. 

WRAP – Worldwide responsible accredited production

Certifikácia je založená na všeobecne uznávaných medzinárodných normách, ktoré sa týkajú riadenia ľudských zdrojov, bezpečnosti a zdravia pri práci, dodržiavanie právnych predpisov, bezpečnostných noriem či environmentálnych praktík. Je cieľom je kontrolovať či sú výrobky vyrábané so zreteľom na zákonné, humánne i etické podmienky.  WRAP je známy tým, že vyžaduje dodržiavanie 12 princípov, týkajúcich sa zákonov a noriem. 

BSCI – The business social compliance initiative

Ide o popredný systém pre riadenie dodávateľského reťazca. Poporuje spoločnosti na dosahovanie sociálnej zhody a zlepšovaní sa. Ide teda o iniciatívu zameranú na podnikanie, určenú pre spoločnosti odhodlané zlepšovať pracovné podmienky v globálnom dodávateľskom reťazci. 

Spoločnosť ADLER bola pre nás správna voľba  a veríme, že aj takýmto spôsobom sa dá prispieť k ochrane životného prostredia a smerovať módny priemysel k ekologickej produkcii.

Ak chcete aj vy vlastniť tričko, pri ktorom nemusíte mať výčitky svedomia, navštívte náš e-shop a vyberte si tričko s potlačou z našej ponuky vtipnej potlače, prípadne si vytvorte tričko s vlastnou potlačou

In: Novinky

Je už verejne známe ako výroba oblečenia vplýva na životné prostredie. Znečistenie ovzdušia či ničenie prírodných zdrojov. Priznajte sa, koľký z vás mali pocit viny pri nakupovaní oblečenia?

Situácia v módnom priemysle je alarmujúca a žiada si zmeny. Všetko však začína u samotného výrobcu. Masová výroba oblečenia poškodzuje životné prostredie viac, ako si vieme predstaviť. Sme nastavení v premýšlaní, že tričko či nohavice z minulej sezóny sú už dávno mimo a šatník by sme mali meniť každú sezónu. Kupovať nové tuctové oblečenie, aby sme boli in. To je vplyv módneho priemyslu fast fashion.

Fast Fashion 

Predstavuje lacnú, hromadne vyprodukovanú módu, kde oblečenie je poväčšine nízkej kvality. Stretneme sa s ňou vo všetkých obchodných reťazcoch. Sú typické nízkou cenou a kvantitou. Vyzerajú dobre, štýlovo a moderne, avšak nevydržia dlho. 

Našťastie sa prebúdza myšlienka nosiť kvalitné oblečenie, ktoré vydrží viac než jednu sezónu (či tri opratia). Ide o eticky vyrobené oblečenie, ktoré nájsť je však pomerne zložité a je známe pod názvom slow fashion.

Slow Fashion

Tento typ oblečenia sa stavia proti lacnej sezónnej móde. Svoju pozornosť zameriava na kvalitu, udržateľnosť a prvom rade šetrí životné prostredie. Nejde o žiadne módne výstrelky, žiadne oblečenie, ktoré bude za mesiac nemoderné. Táto móda v sebe zahŕňa univerzálne, dizajnérsky nadčasové kúsky, v ktorých budete vyzerať štýlovo aj o niekoľko rokov. 

Samozrejme rozdiel je badateľný aj v cene odevu. Je to však tým, že daný kúsok oblečenia určite nevyrába nejaká veľká firma v Ázii, ktoré zamestnávajú dokonca aj malé deti. Slow fashion oblečenie je vyrobené poctivo, výrobca do nej vložil kus samého seba, má vlastnú myšlienku a v prvom rade so zreteľom na životné prostredie. 

Ako rozoznať Slow Fashion oblečenie?

Ako sme už spomínali, v prvom rade nám to napovie cena. Je však množstvo ďalších rozdielov, ktoré toto oblečenie diametrálne odlišujú od Fast Fashion.

Kvalitné spracovanie 

Pri jej výrobe sa určite nevyužívajú lacné materiály. Tam kde sa šetrí na materiáloch, šetrí sa aj na zamestnancoch a všade kde sa len dá. V tomto prípade si výrobca potrpí na kvalitný materiál a tým pádom ho musia spracovávať zruční a kvalifikovaní zamestnanci.

Materiál na prvý dotyk

Pri nakupovaní málo kto číta štítky so zložením materiálu. Skôr nás zaujíma cenovka. Je však potrebné poznať zložky, z ktorých sa oblečenie skladá. Aby sme po pár praniach neboli sklamaní, že nový sveter je úplne zničený a skladal sa z niekoľkých rôznych druhov plastu, a obsahoval len minimum bavlny. 

Preto pri výbere oblečenia venujte pozornosť aj štítku, kde dobré sa držať pravidla, čím menej prímesí, tým lepší kúsok oblečenia. Okrem štítka so zložením je dobré pozrieť či oblečenie obsahuje aj štítok GOTS.

GOTS (Global Organic Textile Standard). Ide o normu pre spracovanie textílii vyrábaných z organikých vlákien. Zaoberá sa tiež ekologickými a sociálnymi kritériami. Predstavuje minimum, bez ktorého sa Slow Fashion značka nezaobíde. Hovorí, že produkt je vyrobený z minimálne 70% organických certifikovaných vlákien. Tiež uisťuje, že daný kus oblečenia bol ekologicky vyrobený, spracovaný, označený, zabalený a distribuovaný.”

Vysoká variabilita

Kúsok odevu zo Slow fashion môžete spoznať aj tak, že by sa mal hodiť ku všetkému a platí tak pravidlo “nosiť, pokiaľ sa vec nezoderie”. Ak bude mať časom tento kúsok oblečenia nejakú malú chybičku krásy, mala by sa dať opraviť.  Ak dodržíte toto pravidlo a oblečenie naozaj vynosíte pokiaľ sa dá, organické materiály, z ktorého je vyrobené sa dajú následne recyklovať.

Malo by nám všetkým záležať na dopade módneho priemyslu na životné prostredie. Z toho dôvodu sa aj my snažíme prispieť k šíreniu Slow Fashion a na potlač využívame certifikované tričká vyrobené z organických materiálov. 

Pridaj sa k nám a zaobstaraj si tričko, s ktorým budeš neustále originálny a môžeš ho nosiť s pocitom, že si urobil niečo pre našu planétu.

In: Novinky

Myslíte, že tričká s potlačou patria výslovne mladým ľuďom a tínedžerom? Mýlite sa. Ak sa vyhýbate tričkám s potlačou, robíte veľkú chybu. Takéto tričko je skvelým kúskom do šatníka. Ide o najdostupnejšie, najkreatívnejšie a najzábavnejšie vyjadrenie samých seba. A vek v tomto nehrá žiadnu rolu. 

Štýlová mamina

Byť matkou neznamená, že nemôžete svojím tričkom vyraziť dych či vyčarovať úsmev. Siahnite po originalite a potlačou dajte vedieť, že ste mamina so štýlom. Takéto jednoduché tričko s potlačou potom dokáže kombinovať naozaj ku všetkému. Budete vyzerať naozaj skvele či už s nohavicami, sukňou i sakom, a stále plná vtipu a jedinečná.

Vtipný tatino

To isté platí aj pri rodičovi mužského pohlavia. Ale dosť formality. Vtipná potlač pôsobí mladistvo a zaručene upúta pozornosť. Veď aj tatinovia si môžu dovoliť vyzerať štýlovo.

Tematické tričká

Tematické tričká sú hitom pre akúkoľvek generáciu. O to viac keď zobrazujú nejakú vtipnú myšlienku. Skvelé témy sú také, ktoré sú blízke aj okoliu. Vtedy trafíte klinček po hlavičke a stanete sa stredobodom pozornosti. 

Kto si dá kávu, alebo radšej víno?

Nikdy nestarnúce a vždy vhodné témy sú jednoznačne káva a víno. Sú naozaj vďačnou témou na všetky druhy vtipných poznámok.

Tričká s vlastnou potlačou

Ak ste dosť odvážni, originálni alebo máte svoju vlastnú myšlienku, nebráňte sa tomu a vytvorte si tričko s vlastnou potlačou. 

In: Novinky

Oblečenie je našou súčasťou, ktorou určitým spôsobom vyjadrujeme časť svojej osobnosti a naše myšlienky. Jedným z kúskov, ktoré sú perfektným prostriedkom na tento účel sú tričká. 

Ak ste sa dostali do fázy zamilovanosti a máte chuť sa o to sa so všetkými podeliť, nie je lepší spôsob ako nápis na tričku. Alebo sa blíži Valentín a chcete sa naladiť na zaláskovanú náladu, prípadne potešiť svoju polovičku? Či ste len za každú srandu a tričko s témou Láska dokážete nosiť každý deň? Je jedno, do ktorej kategórie patríte. Originálnym tričkom s potlačou budete vždy jedineční a…zaláskovaní.

Tričká pre páry

Ak sa vaša polovička dá nahovoriť na spoločné tričko, máte vyhraté. Nemusíte ísť však klasickou gýčovou cestou. Zaobstarajte si tričká s originálnou potlačou a vyjadrite svoju lásku so štipkou humoru.

Valentínske tričká 

Obdobie roka, kedy láska srší doslova z každého kúta. Aj z tričiek. Oblečte si tematické tričko s potlačou alebo ho darujte svojej láske. Určite zabodujete v tomto Valentínskom šialenstve.

Láska na každý deň

Nemusí byť špeciálna príležitosť, aby ste mali na sebe zamilované tričko. Prilákajte pohľady originálnou a vtipnou potlačou. Téma lásky je aktuálna vždy a všade. Aj keď ju pojmete svojským spôsobom a zakomponujete ju do každodenných činností či vtipných poznámok. 

Ak ste však kreatívny a chceš mať jedinečné tričko, využi možnosť vytvoriť si tričko s vlastnou potlačou.

In: Novinky

Tričko nájdeme v každom šatníku. Rôzne druhy, strihy, farby, vzory a nápisy. Napriek tomu, že každý má svoj vlastný vkus, tričko je kúsok, ktorý dokáže vyjadriť ich osobnosť a štýl. 

V obchodoch nájsť tak širokú ponuku tričiek, že si človek nevie vybrať a nájsť to pravé. Nebavia vás už kultové tričká, ktoré má každý? Alebo nechcete chodiť v tričkách s nelogickými nápismi z čínskych obchodov? Siahnite po tričku s potlačou.

Vtipné a výstižné

Presne také vedia byť tričká, ktoré majú na sebe rôznu potlač. Zaujímavá potlač na seba viaže pozornosť a vy sa môžete pýšiť svojim jedinečným kúskom oblečenia. 

Potlač je naozaj pre každého a vyvoláva úsmevné pohľady u okolia, ale i u toho, kto ho má na sebe. Môže mať rôzne motívy či zamerania a preto je vhodná pre každého a na každú príležitosť.

Tričká s vtipnou potlačou

Najznámejšie a najobľúbenejšie kúsky, vhodné ako darček alebo sebavyjadrenie. 

Tričká pre mamu

Neverili by ste, aké vie jedno tričko, určené pre mamu, zožať veľký úspech. Nie je to len perfektný darček pre perfektnú mamu, ale pobaví i okolie. Pri vtipnej potlači sa pousmeje nejeden okoloidúci.

Tričká pre otca

Zas a opäť. Váš otec bude za hviezdu v tričku s originálnou potlačou. 

Tričká pre brata a tričká pre sestru

Keď sme u rodiny, nesmieme zabudnúť na súrodencov. Tieto tričká sú originálym darčekom a naozaj potešia. Nehanbite sa za svojho súrodenca a vyberte sa do mesta v súrodeneckých tričkách.

Tričká s vlastnou potlačou

Ak ste človek s vlastným štýlom a nechcete byť tuctový, stavte na vlastnú potlač. Originálny motív pritiahne pohľady a vy vyjadríte kúsok svojho ja. 

Túto možnosť nájdete aj na našom e-shope, kde si dokážete vytvoriť vlastné nápisy či obrázky na tričko. Vytvorte si zaujímavé obrázkové motívy alebo vtipné texty a buďte vždy originál.

In: Novinky

Nestarnúca klasika. Tak by sa dalo opísať jedno obyčajné biele tričko, ktoré je práve ten kúsok, ktorý nechýba v žiadnom šatníku. Je univerzálny a jeho nosením nikdy nespravíte krok vedľa. Vždy budete vyzerať skvele.

Ako nosiť dámske biele tričko?

Biele tričko nikdy neomrzí a svojimi rôznymi strihmi sa hodí ku každému štýlu obliekania. K elegantnému, ležérnemu, k teniskám ale i opätkom. Tu je pár možností, ako v bielom tričku vyzerať vždy štýlovo.

Džínsy

Kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Naozaj. Vsaďte na túto kombináciu, v ktorej môžete ísť naozaj kamkoľvek. Doplťe ju čiernou kabelkou či hnedým ruksakom a bezchybný outfit je na svete. 

Krátka sukňa

To je ďalší kúsok oblečenia, ktoré dokonale vyzerá s bielym tričkom. Zvoliť môžete i hodvábnu sukňu a nezabudnúť na slnečné okuliare.

Do práce

Že biele tričko k elegancii nepatrí? Ak je kvalitné a doplníte ho vkusnou štýlovou puzdrovou sukňou, rozhodne vzbudíte dojem dámy. 

Pod šaty

Trendy sa vracajú a biele tričko pod šatami je skvelý spôsob ako vyzerať skvele, štýlovo a veľmi žensky. Biele tričko krásne doplní aj slip dress, ku ktorým nahodíte opätky a môže sa ísť na párty.

TIP: Ak chcete vyzerať štýlovo a idete s módou ruka v ruke, biele tričko skúste zauzliť. Urobte uzlík tesne nad pupkom a zvoľte vyššie džíny napríklad v boyfriend štýle, alebo tričko zauzlite na boku a oblečte si puzdrovú sukňu. Určite zahviezdite.

Dámske biele tričko s potlačou Young Wild and Free, skombinované s čiernou koženou krátkou sukňou.

Ako nosiť pánske biele tričko?

Biele tričko je základným kúskom i v šatníku muža. Ale s čím ho kombinovať a ako ho nosiť, aby ste vyzerali neodolateľne? Ponúkame niekoľko tipov, v ktorých zaujmete nejeden ženský pohľad.

Džíny

Biele tričko a džíny je opäť kombinácia, ktorá nesklame ani u mužov. Táto kombinácia sekne každému a spolu s bielymi teniskami dostanete svoj outfit do hladiny dokonalosti. Ak chcete pôsobiť naozaj štýlovo, oblečte si roztrhané džíny a hor sa do klubu.

Kožená bunda

V nej naozaj vyniknete. Bunda síce môže pôsobiť tvrdo, ale biele tričko váš vzhľad zjemní a pritom stále budete pôsobiť ako tvrďas. Pod bundu sa hodí slim strih trička, ktorý zvýrazní vašu postavu. 

Sako

Tento kúsok je v poslednej dobe veľmi populárny a najmä v kombinácii s bielym tričkom opäť v slim strihu. Aby ste vyzerali fakt dobre, vyhrňte si rukávy a nezabudnite samozrejme na výrazné doplnky ako hodinky, slnečné okuliare či náramky.

Flanelka

Ak sa dobre cítite v dreborubačskej móde, jednoznačne ste vyhrali. Kombinácia bieleho trička s kockovanou košeľou na ženy pôsobí jednoducho sexy.  

Pánske biele tričko s potlačou Difference Maker skombinované s bielymi roztrhanými džínsami.

Nosenie bieleho trička je vedou, ktorá je vo svojej podstate jednoduchá. Noste ho tak, aby ste sa vy cítili najlepšie ako viete a verte, že vždy pôjdete s módnymi trendami ruka v ruke.


In: Novinky

Ako ozvláštniť fotografie z rozlúčky so slobodou alebo príprav na svadbu? Predsa tričkom! Vďaka nášmu obchodu si môžete nechať vyrobiť potlač na tričká podľa vašich predstáv. Slúžiť môžu aj ako darček pre družičky a družbov, ktorým ostane praktická spomienka na váš deň. 

nevesta a ženích

Najdôležitejšími osobami v svadobný deň, ale aj pri lúčení so slobodou sú bezpochyby nevesta so ženíchom. Pri fotografovaní príprav v deň D alebo potulkami mestom v poslednú noc zaslobodna sa môžete odlíšiť od zvyšku osadenstva tričkom s nápisom. 

 • bride/ groom
 • bride to be/groom to be
 • Mrs./ Mr.

družičky a družbovia

Ako čo najlepšie zoceliť prípravný svadobný výbor v podobe vašich družičiek alebo ľahko nájsť podguráženého družbu v meste na rozlúčke so slobodou? Riešením sú tričká s potlačou, ktoré vyniknú aj na spomienkových fotografiách. Razom bude mať vaša svadba či rozlúčka so slobodou punc Pinterestu alebo Instagramu, ktorými sa nechávajú inšpirovať nevesty po celom svete. Svadobné komando tak bude mať svoju vlastnú uniformu.

 • bridesmaid/ groomsman
 • team bride/ team groom

o láske

Nápisy na tričku o láske nikdy nevyjdú z módy, a preto svoje svadobné tričká môžete ľahko v budúcnosti využiť aj na bežné nosenie. Takéto zaláskované tričká môžu byť nápaditou variantou pre družičky a družbov, s ktorými chcete mať tematické fotografie počas príprav vo svadobný deň.

 • Love
 • I love you
 • All you need is love
 • Love is in the air

o vernosti

Rovnako ako pri nápisoch o láske sa môžete nechať inšpirovať rôznymi frázami, ktoré vyjadrujú vernosť a trvácnosť vzťahu. 

 • Be mine
 • It was always you
 • Forever

pre hostí

Nápaditou pozvánkou pre svedka alebo svedkyňu môže byť tričko s vytlačeným pozvaním na vašu svadbu. Využiť môžete formulku, ktorú preslávila Disney rozprávka Kráska a zviera. Pamätáte sa ako Belle prišla do zámku a začarované služobníctvo v podobe svietnika, hodín a kuchynského riadu jej spievalo Be our guest?

 • Be our guest

rozprávkové

Zostaneme ešte pri rozprávkach. Romantické duše môžu využiť začiatočnú a konečnú formulku z rozprávok.

 • Once upon a time
 • Happily ever after
In: Novinky

Každé ráno beznádejne stojíme pred šatníkom a zúfalo sa prehrabávame medzi rôznym druhom  oblečenia. Vyťahujeme jeden kus za druhým, bez zjavného uspokojivého výsledku…  Takže nové tričko? To sa ľahko povie. Aby nás však nečakalo nekonečné popoludnie, strávené márnym prehľadávaním tovaru v obchodných domoch, skúsme sa zamyslieť, aké tričko je pre nás najvhodnejšie a čo od neho očakávam.

 

Neviem, čo práve letí…

V tomto vám dáme jednoduchú radu. Buďte sami sebou! Nemusíte za každú cenu pozerať na to, čo sa práve vo vašej ulici nosí, alebo aké tričká vídate v centre mesta na ľuďoch! Ak už potrebujete vyberať podľa aktuálnej módy, existuje obrovské množstvo módnych katalógov, kde sa môžete inšpirovať.

 

Materiál je dôležitý!

Oveľa väčšiu pozornosť, ako módne trendy, si zaslúži materiál, z ktorého je tričko vyrobené. Pripomeňme si aspoň tie základné, z ktorými sa pri nákupe určite stretnete.

 

Bavlna. Prírodný materiál, ktorý je veľmi príjemný na nosenie. Tričko je taktiež odolné a dobre sa čistí. Avšak nie je zrovna príliš elastické.

 

Polyester je umelé vlákno, medzi jeho obľúbené vlastnosti patrí najmä rýchla schopnosť uschnutia a nasávanie vlhkosti. Preto je obľúbeným materiálom pre športové tričká. Avšak častým praním sa znehodnocuje.

 

Elastan je práve ten materiál, ktorý vám obopne telo a zvýrazní krivky, či vaše vypracované svaly. Avšak niektorým ľuďom nevyhovuje pocit dotyku tohto materiálu na svojom tele a necítia sa v ňom dobre.

Spontánne nákupy? Prečo nie!

Ak sa radi necháte prekvapiť tovarom v obchodných domoch a nakupujete z momentálneho spontánneho popudu, je to úplne v poriadku! Avšak dôverujte svojím pocitom a neznepokojujte sa zbytočnými racionálnymi dôvodmi. Kúpte si to, v čom sa chcete a budete dobre cítiť. A nebojte sa.

In: Novinky

Trička s potlačou sa stavajú v dnešnej dobe hitom. Ak máme svoj obľúbený citát alebo motív, nie je problém si ho dať vytlačiť na tričko a obohatiť tak svoj outfit. Vieme však ako správne tričko s potlačou prať, aby sa farba nezničila a nepopraskala? Prinášame vám pár tipov, ako sa správne starať o svoje tričko počas prania.

Pranie trička s potlačou

Na samotné pranie by sme mali používať šetrný prací prostriedok bez obsahu bieliacich látok. Najlepšie je prášok, ktorý je určený pre deti a bábätka. Lepšie ako tekutý prášok je lepšie použiť práškový. Lepšie je prať tričko ručne, ale zvládne to aj v práčke. Pred praním je dôležite tričko otočiť naruby.  Či perieme ručne alebo v práčke najlepšie je prať tričko vo vlažnej vode do 30 stupňov Celzia. Ak perieme v práčke zvolíme si šetrný program určený pre “ručné prianie” alebo “vlnu” .

Možnosť prať pri vyšších teplotách je síce možné, ale hrozí tu riziko, že sa pri rôznych farbách aplikácia znehodnotí a rozpije. Preto pri praní platí zásada, čím nižšia teplota tým vyššia životnosť.

Umenie žmýkania a sušenia trička s potlačou

Ak perieme tričko ručne nikdy ich nesmieme žmýkať spôsobom stláčania a všeliakým krčením do kĺbka. Najlepšie je žmýkať tričko odstreďovaním najlepšie v práčke. Opraté a vyžmýkané trička sušíme najlepšie otočené z rubu.  Sušiť ich môžeme rôznymi spôsobmi ako rozprestreté, zavesené na ramienku, alebo klasický prevesené “na šnúre”. Tričko by sme nemali však zachytávať kolíkmi cez potlačovú aplikáciu. Nikdy by sme nemali tričko sušiť v sušičke.

Žehlenie

Tričká žehlíme pri teplotách určených na žehlenie “bavlny” . Tričko si vždy otočíme na rubovú stranu. Pri zafixovani farby teplom, môžeme používať žehlenie s použitím pary aj bez nej.

Pred prvým nosením

Ak sa stanete novým hrdým majiteľom trička s potlačou, odporúčam vám ešte pred prvým použitím vyskúšať tento postup. Tričko otočíte na rubovú stranu a prežehlíme. Najlepšie je keď aplikáciu podložíte papierom na pečenie, aby sa neprilepila a neotlačila o zadný diel trička.  Tričko by ste mali žehliť pri teplote určenej na žehlenie bavlny bez pary krúživými pohybmi cca 5 minút. To zabezpečí, že farby sa správne nafixujú. Farby na tričkách sú síce už tepelné zafixované,  tričko však musí prejsť niekedy dlhú cestu k svojmu novému majiteľovi, preto je niekedy tento postup potrebný. Kvalitná starostlivosť o tričko vám zabezpečí maximálnu spokojnosť s jeho používaním a jeho dlhé trvalé používanie.

Používame cookies, aby sme Vám poskytli najlepší online zážitok. Súhlasom súhlasíte s použitím cookies v súlade s cookies.

X