Tričko nájdeme v každom šatníku. Rôzne druhy, strihy, farby, vzory a nápisy. Napriek tomu, že každý má svoj vlastný vkus, tričko je kúsok, ktorý dokáže vyjadriť ich osobnosť a štýl. 

V obchodoch nájsť tak širokú ponuku tričiek, že si človek nevie vybrať a nájsť to pravé. Nebavia vás už kultové tričká, ktoré má každý? Alebo nechcete chodiť v tričkách s nelogickými nápismi z čínskych obchodov? Siahnite po tričku s potlačou.

Vtipné a výstižné

Presne také vedia byť tričká, ktoré majú na sebe rôznu potlač. Zaujímavá potlač na seba viaže pozornosť a vy sa môžete pýšiť svojim jedinečným kúskom oblečenia. 

Potlač je naozaj pre každého a vyvoláva úsmevné pohľady u okolia, ale i u toho, kto ho má na sebe. Môže mať rôzne motívy či zamerania a preto je vhodná pre každého a na každú príležitosť.

Tričká s vtipnou potlačou

Najznámejšie a najobľúbenejšie kúsky, vhodné ako darček alebo sebavyjadrenie. 

Tričká pre mamu

Neverili by ste, aké vie jedno tričko, určené pre mamu, zožať veľký úspech. Nie je to len perfektný darček pre perfektnú mamu, ale pobaví i okolie. Pri vtipnej potlači sa pousmeje nejeden okoloidúci.

Tričká pre otca

Zas a opäť. Váš otec bude za hviezdu v tričku s originálnou potlačou. 

Tričká pre brata a tričká pre sestru

Keď sme u rodiny, nesmieme zabudnúť na súrodencov. Tieto tričká sú originálym darčekom a naozaj potešia. Nehanbite sa za svojho súrodenca a vyberte sa do mesta v súrodeneckých tričkách.

Tričká s vlastnou potlačou

Ak ste človek s vlastným štýlom a nechcete byť tuctový, stavte na vlastnú potlač. Originálny motív pritiahne pohľady a vy vyjadríte kúsok svojho ja. 

Túto možnosť nájdete aj na našom e-shope, kde si dokážete vytvoriť vlastné nápisy či obrázky na tričko. Vytvorte si zaujímavé obrázkové motívy alebo vtipné texty a buďte vždy originál.